+420 725 805 738
Firemní akce Firemní akce

Firemní akce

Spolupráce, strategie a hlavně zábava pro všechny od recepce po velín. To je teambuilding u nás!

Na co se nás často ptají?

Bude s námi hrát někdo jiný?

NE, pokud si zarezervujete soukromou hru, respektive firemní akci, nikdo cizí s vámi hrát nebude. Tedy pokud si to nebudete výslovně přát.

Co se bude dít v případě nepříznivého počasí?

Na většině našich hřišť si hru lze užít i v nepříznivých klimatických podmínkách. Obvykle je k dispozici vytápěné a zastřešené zázemí , jakož i bar s teplými nápoji. A pokud je počasí opravdu ošklivé, pak se snažíme vymyslet takové hry a scénáře, které se z převážné části odehrávají v budovách a zastřešených herních prostorech. Pokud i přesto máte strach, že vám akci pokazí nepříznivé počasí, můžete si zarezervovat naši paintballovou halu na Letné, kde rozmary počasí nebudou hrát žádnou roli.

Je paintball bezpečná forma teambuildingu?

Paintball can look like a dangerous sport, but it is the exact opposite, because it is actually safer than most of regular sports such as football, floorball, skiing etc. If you willb obey the rules - you will not take off the face mask while in the field and you will have a barrel protection while in the safe area.

Můžete nám vymyslet hry na míru?

Standardně máme připraveny desítky osvědčených her a scénářů, ale rádi vymyslíme hry přímo pro vás a přizpůsobíme je například vaší organizační struktuře či do nich zapojíme firemní reálie. Zajistit jsme schopni i to, aby se do her mohli zapojit i nehráči, a to například tak, že budou ostatní hráče ve hřišti koordinovat ze štábu skrz vysílačky a společně s hráči plnit herní úkoly, luštit deaktivační kódy od nástražných zařízení ve hře atp.'

Máte nějaké další otázky? Napište, zavolejte či prostudujte FAQ>>

Hráli u nás

Jak se jim to líbilo