Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Rozumím
×

Otevřená hra pro všechny

19/10/19
Cena vstupného na místě: 219 Kč
Cena munice: 1 Kč/ks
Ostatní ceny, dle ceníku (není-li uvedeno jinak) Ceník >>
  • ID akce:411
  • PIN akce:veřejná / bez přístupového pinu
  • Link: www.hrabarev.cz//paintballove-akce/akce-411

Zveme Vás na pravidelnou sobotní otevřenou hru v Kasárnách Hájek, tentokrát pro začátečníky i pro hráče s vlastním vybavením. Přijeďte si k nám zahrát vymazlené scénáře her a užít si aktivní odpoledne!

 

Základní informace o akci:

Orientační kapacita akce: 35 hráčů

Věkové omezení: bez omezení

Jiná omezení: ---

 

Registrace na akci:

Zaregistrovat se na akci může jak jednotlivec, tak i vícečlenná skupina. Registrace je platná v momentě, kdy osoba odpovědná za registraci vyplní a odešle registrační formulář a registrace mu bude na jeho vyplněný email potvrzena (běžně maximálně do 24 hodin). Pokud zašlete registraci v kratší době než-li 24 hodin před začátkem akce, ověřte si přijetí registrace vždy telefonicky. Hráčům bez platné registrace nemusí být umožněn start na dané akci a to například z toho důvodu, že může být plně zaplněna kapacita hřiště nebo vybavení.

 

Počasí:

Akce se bude konat za každého počasí, pokud pořadatel neurčí jinak. V areálu Hájek je pro účastníky k dispozici dostatek zastřešených a případně i vytápěných ploch. Pokud by se však akce z důvodu počasí přece jen musela rušit (např. vichřice), byli by o této skutečnosti registrovaní hráči neprodleně informováni na e-mailové nebo telefonní kontakty uvedené v registračním formuláři.

 

Zázemí:

Všem účastníkům akce bude k dispozici zastřešené zázemí. V areálu bude fungovat drobné občerstvení (točené pivo, limo, sušenky, tyčinky atp.). Každý si však muže přinést do areálu i své vlastní občerstvení, má-li o to zájem.

 

Na závěr:

S jakýmikoliv dotazy a připomínkami se na nás neváhejte obrátit. Máte-li o tuto akci zájem, tak prosím neotálejte se svou registrací.

Přihlásit se na tuto hru