Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Rozumím
×

Big Game pro všechny

1/9/19
Cena vstupného na místě: 149 Kč
Cena munice: 1 Kč/ks
Ostatní ceny, dle ceníku (není-li uvedeno jinak) Ceník >>
  • ID akce:316
  • PIN akce:veřejná / bez přístupového pinu
  • Link: www.hrabarev.cz//paintballove-akce/akce-316

Zveme Vás na pravidelnou nedělní Big Game v Kasárnách Hájek, tentokrát pro začátečníky i pro hráče s vlastním vybavením. Zúčastněte se s námi hrami našlapaného nedělního odpoledne při námi konaných největších otevřených hrách!

 

Komu je akce určena:

"Big Game – pro všechny" je určena všem zájemcům o paintball, kteří si ho chtějí zahrát ve větším počtu hráčům (obvyklá účast 40 až 80 hráčů). Akce se mohou zúčastnit úplní začátečníci, kteří paintball ještě nikdy nehráli, občasní víkendoví hráči a na rozdíl od „BigGame - pro začátečníky“ i hráči s vlastním vybavením. Hry budou koncipovány především s ohledem ke schopnostem a dovednostem začínajících hráčů.

 

Informace pro hráče s vlastním vybavením (zbraní):

Je dovoleno hrát pouze se značkovači schválenými pro provoz na území ČR. Je povoleno používat pouze semi-automatický režim střelby. Použití jakékoliv pyrotechniky je potřeba konzultovat s rozhodčím a ten zjistí, zda s použitím souhlasí všichni zúčastnění hráči. Maximální povolená úsťová rychlost je 300fps a každý hráč je zodpovědný za seřízení své zbraně.

 

Registrace na akci:

Zaregistrovat se na akci může jak jednotlivec, tak i vícečlenná skupina. Registrace je platná v momentě, kdy osoba odpovědná za registraci vyplní a odešle registrační formulář a registrace mu bude na jeho vyplněný email potvrzena (běžně maximálně do 24 hodin). Pokud zašlete registraci v kratší době než-li 24 hodin před začátkem akce, ověřte si přijetí registrace vždy telefonicky. Hráčům bez platné registrace nemusí být umožněn start na dané akci a to například z toho důvodu, že může být plně zaplněna kapacita hřiště nebo vybavení.

 

Počasí:

Akce se bude konat za každého počasí, pokud pořadatel neurčí jinak. V areálu Hájek je pro účastníky k dispozici dostatek zastřešených a případně i vytápěných ploch. Pokud by se však akce z důvodu počasí přece jen musela rušit (např. vichřice), byli by o této skutečnosti registrovaní hráči neprodleně informováni na e-mailové nebo telefonní kontakty uvedené v registračním formuláři.

 

Zázemí:

Všem účastníkům akce bude k dispozici zastřešené zázemí. V areálu bude fungovat drobné občerstvení (točené pivo, limo, sušenky, tyčinky atp.). Každý si však muže přinést do areálu i své vlastní občerstvení, má-li o to zájem.

 

Na závěr:

S jakýmikoliv dotazy a připomínkami se na nás neváhejte obrátit. Máte-li o tuto akci zájem, tak prosím neotálejte se svou registrací.

Přihlásit se na tuto hru