×

 

E-shop mimo provoz omlouváme se Vám za vzniklé komplikace.

Na spuštěni e-shopu s dárkovými poukazy usilovně pracujeme. Pro objednání dárkových poukazů nám zavolejte nebo napište vyřešíme to s Vámi na přímo. Spojení na nás najdete v sekci kontakty nebo v patičce této stránky.

 

Co vás nejvíc zajímá?

Na co všechno poukaz bude?

To je na vás. Volit můžete mezi poukazem, který určí, s jakým vybavením a v jakém počtu bude darovaná hra probíhat - nebo určíte jen hodnotu darované hry. Výhodou první varianty je, že na poukazu nebude uvedena částka, kterou jste za voucher zaplatili. Předností druhé je, že výbavu a počet hráčů vybírá sám obdarovaný.

Jak za poukaz zaplatím?

Za dárkový poukaz můžete zaplatit v hotovosti na některém z našich hřišť, bankovním převodem, také na dobírku.

Kde všude lze poukaz uplatnit?

Dárkový poukazy lze uplatnit na kterémkoliv paintballovém hřišti, které je inzerováno na doméně HraBarev.cz jako otevřené, a to za podmínek shodných pro běžnou klientelu, viz informace uvedené na doméně HraBarev.cz a u příslušných hřišť.

Za jak dlouho budu poukaz mít?

Toto se odvíjí od způsobu doručení. Elektronický poukaz zasíláme e-mailem a ihned po uhrazení objednávky ho v našem systému aktivujeme. V případě doručení prostřednictvím České pošty odesíláme do 24 hodin od uhrazení. Při osobním převzetí na provozovnách je poukaz připraven do 24 hodin od přijetí objednávky. Nebudeli dohodnuto jinak.  

Do kdy bude poukaz platný?

Dárkové poukazy, které vydáváme, mají standardně platnost 1 roku. Pokud si budete přát platnost prodloužit, pokusíme se vám vyhovět, po předchozí dohodě s naším rezervačním oddělením.

Jakým způsobem mi poukaz doručíte?

Při objednávce si můžete zvolit jednu z následujících variant: doručení prostřednictvím pošty, osobní převzetí na našich provozovnách či zaslání e-mailem v elektronické podobě.