Česká vlajka   English flag   Deutsch flag Russian flag Paintball Praha - Paintball hřiště Praha Zličín
 Školní akce pouze za 99,- Kč - podrobnosti zde Trip Advisor
Obsah stránky: Studentské slevy| Skupinové slevy| Slevy na otevřené hry| Školní akce| Agenturní a firemní slevy

Slevy a bonusy na paintball

Paintballový set Tippmann + JT Elite

Pokud máte nárok na nějakou slevu, požádejte o její udělení vždy před zaplacením u pokladny (na baru). Slevy, které poskytujeme nejsou nikdy udělovány zákazníkům automaticky, ale pouze na požádání. Po zaplacení útraty již není možno o slevu zpětně požádat. Pokud není uvedeno výslovně jinak, poskytované slevy se nesčítají, vždy proto můžete uplatnit pouze jednu slevu a využít pouze jedné slevové akce.

Aktuální akční sleva

Pokud si chcete zahrát paintball a ušetřit, doporučujeme Vám využít zvýhodněných cen veřejných akcí, které na našem hřišti pořádáme pravidelně každý týden, a to již od 149,-Kč.

Studentské slevy na paintball

Jste-li student a vlastníte platný studentský průkaz (index, žákovská kniha, platný ISIC atp.), můžete při placení útraty požádat o studentskou slevu. V takovém případě zaplatíte za vstup na hříště a za zapůjčení základního paintballového vybavení o 30% méně. Tedy v případě vstupu v hodnotě 249,-Kč budete platit 175,-Kč. Studentskou slevu nelze uplatnit na zvýhodněné ceny veřejných her .

Skupinové slevy na paintball (paintball ZDARMA pro organizátory)

Zorganizujete-li jako fyzická osoba na své náklady skupinu, která si k nám přijde zahrát paintball, rádi Vám vyplatíme bonus pro organizátora hry, který by Vám měl minimálně pokrýt náklady za Vámi vynaložené úsilí (telefon, čas atp.), při organizaci Vašeho kolektivu.

skupina od 8 do 10 osob (1x vstup a zapůjčené základní vybavení zdarma)
skupina od 11 do 15 osob 200 ks PB kuliček + (1x vstup a zapůjčené základní vybavení zdarma)
skupina od 16 do 20 osob 600 ks PB kuliček + ( 1x vstup a zapůjčené základní vybavení zdarma)
skupina od 21 do 25 osob 800 ks PB kuliček + 2x(vstup a zapůjčení základního vybavení zdarma)
skupina od 26 a více 1000 ks PB kuliček + 2x(vstup a zapůjčení základního vybavení zdarma)

POZOR!!! V případě, že při registraci uvedete výrazně jiný počet účastníků (o 35%), než který skutečně na akci dorazí a nebudete nás o změnách v registraci v dostatečném předstihu informovat, ztratíte tím na tento bonus/slevu nárok. Počet hráčů, podle kterého je udělována tato sleva se vztahuje pouze na plně platící hráče bez vlastního vybavení.

Slevy na otevřené paintballové hry

Objednáte-li si u nás soukromou hru alespoň týden dopředu a necháte-li ji otevřenou i pro další hráče, bude Vám z ceny vstupu/základního vybavení odečteno:

30,-Kč/osoba - to znamená, že všichni účastníci Vaší otevřené hry zaplatí za vstup u soukromé otevřené hry pouze 219,-Kč namísto 249,-Kč.

Slevy pro školní akce

Pro školní akce jsme připravili speciální akční cenu vstupu určenou pro oficiální školní akce s doprovodem učitele. Pokud se takováto akce bude konat v našem areálu ve všedních dnech do 15:00, bude cena vstupu + zapůjčení základního vybavení činit pouze 99,-Kč. Ostatní ceny a pravidla jsou stejná, jako u běžných soukromých akcí. Podrobnosti k těmto soukromým akcím a objednávkový formulář naleznete zde. Tuto slevu nelze kombinovat s žádnou jinou slevou.

Paintballový set za výhodnou cenu

Slevy pro hráče s vlastním vybavením

Hráči s vlastním vybavením mohou na našich hřištích hrát za cenu startovného/vstupného jako hráči bez vlastního vybavení (zbraně/značkovače + masky), na rozdíl od hráčů bez vlastního vybavení si však mohou na hřiště přinést vlastní kuličky/munici (není povoleno používat prachové kuličky a rebally). Pokud o to hráči s vlastním vybavením mají zájem, mohou si od nás dokonce předem objednat dovezení munice v balení po 500 ks a my jim ji přímo na hřiště dopravíme za zcela stejnou cenu jako v kamenném obchodě PBS. Pozor!!! Hráči s vlastním vybavením nemají v ceně vstupu zahrnuto doplňování pohonného média. Na našich hřištích standardně doplňujeme jak Co2, tak i vzduch a to za stejné ceny jako v kamenném obchodě PBS. Doporučujeme však vždy při rezervaci hry uvést, zda a jaké pohonné médium budete potřebovat.

Agenturní a firemní slevy na paintball

Agenturám a firemním zákazníkům jsme schopni poskytnout speciální slevy odvozené zejména od intenzity a rozsahu vzájemné spolupráce. Pro více informací nás prosím kontaktujte.


Obsah stránky: Studentské slevy| Skupinové slevy| Slevy na otevřené hry| Školní akce| Agenturní a firemní slevy
Objednávka paintballové hry
Brigáda
Sháníme paintballového organizátora her
Příjem rezervací a objednávek
výhradně na těchto kontaktech:

Tel.: +420 725 805 738
e-mail: paintball@hrabarev.cz

Fakturační adresa
o.s.Alternativa II - projekt PaintBall
Ulice: Terronská 56
Město: Praha 6
Psč: 160 00
IČ 270 26 345
DIČ CZ 270 26 345

Zobrazit na mapě
Adresa našeho paintballového hřiště a kanceláře
paintball areál Hájek (u pražského Zličína)
Ulice: Hájecká (bez č.p. areál se nachází za obcí v polích)
Město: Hostivice - Břve
PSČ : 253 01
GPS: 50°4'2.052"N, 14°12'4.343"E

Zobrazit na mapě
Webové stránky o paintballu www.hrabarev.cz
Webdesign, SEO optimalizace, grafika | webdesign-SEO.cz 2009/2010 | administrace webu ©2010

Veškerý obsah na doméně www.HraBarev.cz je majetkem OSA II, jeho šíření není povoleno

Partneři Paintball Praha: Paintball-Shop | Bazar, servis lyží | Mountainboards 609 | Paintball online | Army shop Westarmy | Penzion Chýně

Doporučujeme: Levné vestavěné skříně na míru | Exkluzivní rohová sedací souprava