Česká vlajka   English flag   Deutsch flag Russian flag Paintball Praha - Paintball hřiště Praha Zličín
 Školní akce pouze za 99,- Kč - podrobnosti zde Trip Advisor

Indoor paintball Letná

Paintballová hala Letná se nalézá v centru Prahy v historickém sportovním areálu, jehož součástí je nemovitá kulturní památka (klubovna) od Bohumíra Kozáka z roku 1926 (www.vyletna.info), kterou se snažíme zachránit, tak aby neskončila jako nedaleká hokejová Štvanice.

Parametry paintballové haly na Letné

Lokalita: cca 5 minut chůze od tram zastávek Letenské náměstí, Sparta či Korunovační. Z jedné strany sousedí areál s Národním zemědělským muzeem a z druhé strany přímo s Letenským parkem. Zobrazit na mapy.cz,

Souřadnice GPS: 50°5'46.940"N, 14°25'23.901"E

Rozloha areálu: 6000 m2. Pro paintballovou hru speedball je vyčleněna zejména sportovní hala v které je k dispozici necelých 1000 m2, přičemž v případě velkého zájmu lze postavit např. pro účely většího turnaje i velké venkovním hřiště a to na přilehlém tenisovém stadiónu o rozloze 2500 m2, který má diváckou kapacitu 2000 osob.

Specifika herního prostoru: Hřiště specializované na sportovní paintball, neboli speedball. Hřiště je postavené z nafukovacích překážek značky Supairball, na kterém se v USA hrají profesionální paintballové zápasy a na hřišti se hraje se speciální indoorovou municí, tj. s takzvanými rebally.

Zázemí: Ve sportovně společenském areálu, jehož součástí je naše paintballové hřiště je návštěvníkům k dispozici kompletní zázemí, zrekonstruované šatny, sprchy, toalety a fundraisingová restaurace, jejímž posláním je vybrat dostatečné množství finančních prostředků / příspěvků, na opravu k paintballové hale přilehlé dřevěné klubovny od architekta kozáka z roku 1926 (kulturní památky).

Kapacita herního prostoru: Hřiště je vhodné pro malé, střední i velké skupinky (turnaje). Zahrají si zde skupinky od dvou hráčů více, přičemž velké skupiny se na tomto hřišti organizují turnajovým způsobem, kdy jeden či více týmů čeká v zázemí, odpočívá a sleduje protihráče.

Doplňkové aktivity: Sportovně společenský areál na Letné neslouží ani zdaleka pouze paintballu, ale můžete si zde užít i velké množství dalších sportovních a volnočasových aktivit. Díky komfortnímu zázemí, zastřešené hale, venkovnímu tenisovému stadionu a poloze na okraji Letenských sadů je areál vhodný v podstatě pro jakoukoliv aktivitu. Lze zde hrát tenis, ping pong, jít si zaběhat do parku, a nebo posedět na zahrádce či v klubovně.

Fotky z hřiště

Doprava - jak se dostat do našeho areálu

Paintballové hřiště Letná

GPS: 50°5'46.940"N, 14°25'23.901"E zobrazit na mapy.cz

Indoor paintball hala na Letné se nachází v samém centru Prahy na adrese Letenské sady 32. Z jedné strany sousedí s Národním zemědělským muzeem a z druhé strany s Letenskými sady. Do areálu se dostanete velice snadno a to ze zastávek MHD Letenské náměstí, Sparta či Korunovační. Zaparkovat lze na přilehlých parkovacích plochách kolem Národního zemědělského muzea (od 18:00 do 6:00 je parkování na těchto plochách zdarma.)

Otevírací doba a všeobecné podmínky areálu Letná

Běžná otevírací doba

Každý den: 07:00 až 24:00 (pouze po předchozí rezervaci)

  • rezervace soukromých her v tomto areálu přijímáme obvykle pro skupiny od 6 osob
  • soukromé hry pro menší počet osob realizujeme pouze po vzájemné předchozí dohodě,
  • hry pro 30 osob a více (turnaje) objednávejte v dostatečném předstihu
  • hráči mladší 18 let se smějí her účastnit pouze pod dohledem osoby starší 18 let
  • hřiště ve sportovní hale na Letné je provozováno a funguje na nekomerční spolkové / fundraisingové bázi
  • veškeré platby jsou ve sportovní hale na Letné přijímány výhradně ve formě příspěvků stanovovaných provozovatelem na základě § 235 zákona č. 89/2012 Sb.
  • příspěvky vybrané od návštěvníků sportovní haly budou použity zejména na záchranu kulturní památky - dřevěné klubovny od architekta Bohumíra Kozáka z roku 1926, která tvoří zázemí haly, viz www.vyletna.info.
Objednávka paintballové hry
Brigáda
Sháníme paintballového organizátora her
Příjem rezervací a objednávek
výhradně na těchto kontaktech:

Tel.: +420 725 805 738
e-mail: paintball@hrabarev.cz

Fakturační adresa
o.s.Alternativa II - projekt PaintBall
Ulice: Terronská 56
Město: Praha 6
Psč: 160 00
IČ 270 26 345
DIČ CZ 270 26 345

Zobrazit na mapě
Adresa našeho paintballového hřiště a kanceláře
paintball areál Hájek (u pražského Zličína)
Ulice: Hájecká (bez č.p. areál se nachází za obcí v polích)
Město: Hostivice - Břve
PSČ : 253 01
GPS: 50°4'2.052"N, 14°12'4.343"E

Zobrazit na mapě
Webové stránky o paintballu www.hrabarev.cz
Webdesign, SEO optimalizace, grafika | webdesign-SEO.cz 2009/2010 | administrace webu ©2010

Veškerý obsah na doméně www.HraBarev.cz je majetkem OSA II, jeho šíření není povoleno

Partneři Paintball Praha: Paintball-Shop | Bazar, servis lyží | Mountainboards 609 | Paintball online | Army shop Westarmy | Penzion Chýně