Česká vlajka   English flag   Deutsch flag Russian flag Paintball Praha - Paintball hřiště Praha Zličín
 Školní akce pouze za 99,- Kč - podrobnosti zde Trip Advisor
Obsah stránky: Parametry hřiště| Mapa areálu| Fotky z hřiště| Jak se k nám dostat Otevírací doba

Paintballový areál - kasárny Hájek

Paintballový areál kasáren Hájek se nalézá nedaleko pražského Zličína u obce Hostivice. Areál vznikl z bývalých vojenských kasáren protiraketové obrany hl.m.Prahy o rozloze 32000m2 a jeho součástí je 11 původních vojenských budov, podzemní bunkr, zákopy, reálné překážky, noční osvětlení, zastřešené a vytápěné zázemí, půjčovna vybavení, šatny, bar, gril a toalety. Areál kasáren Hájek je největším oficiálním paintballovým areálem v Evropě co do počtu budov a vojenských objektů. Areál je vhodný pro menší, střední i velké skupiny hráčů. Zahrát si zde mohou dokonce i jednotlivci a to na pravidelných veřejných akcích. Vzhledem ke své poloze je areál vhodný i pro hráče bez vlastního dopravního prostředku.

Parametry - paintball areál kasárny Hájek

Paintballové hřiště Hájek

Lokalita: na okraji hl.m. Prahy u pražského Zličína (Poloha na mapy.cz), Souřadnice GPS: 50°4'2.052"N, 14°12'4.343"E

Rozloha: 32 000m2 oplocené plochy

Specifika herního prostoru: 11 původních vojenských budov a staveb (velitelství, ubikace I, ubikace II, ošetřovna, muniční sklad, benzínka, garáže, kotelna, jídelna, prasečák, tajný podzemní bunkr), čistička odpadních vod, rozsáhlé zákopy, bunkry, přírodní terén, reálné překážky + noční osvětlení

Zázemí: půjčovna vybavení, zastřešené a vytápěné zázemí, bar, gril, šatny, toalety, sprcha (sprchy dočasně v rekonstrukci - možno však bezplatně využít sprch v nedalekém sportovním areálu), samostatná místnost použitelná např. pro narozeninové oslavy, firemní školení atp., sál vhodný i pro koncerty, bezplatné parkoviště + bezplatná doprava z okolních zastávek hromadné dopravy.

Kapacita herního prostoru: téměř neomezená. Aktuální nejvyšší počet současně hrajících hráčů je cca 160. Hřiště by však dle odhadů a při správně zvolené a dobře naplánované hře mělo pojmout až kolem 240 současně hrajících hráčů. Pokud potřebujete hřiště s větší kapacitou osob, je vám k dispozici náš druhý nedaleký areál raketové základny Bratronice.

Počet paintballových hřišť: paintballový areál Hájek lze využít jako jeden velký celek, nebo jej lze dle potřeby členit až na 5 samostatných, paintballovou sítí oddělených hřišť. Interaktivní mapu paintballového areálu kasárny Hájek naleznete zde. Pokud v areálu hraje najednou více samostatných soukromých skupin, vždy v průběhu dne/akce každá skupina vystřídá postupně všechny lokality/hřiště, a na ka ždém si bude moci zahrát trochu jinou hru. Každá lokalita v areálu kasárny Hájek je uzpůsobena pro trochu jinou hru/scénář. Některá lokalita je více vhodná pro dobývání budov, některá pro převod VIP, a další je zas nejvíce vhodná pro kradení vlajek z týmových základen.

V rámci areálu lze sehrát díky jeho rozloze a složení překážek téměř neomezené množství herních variant, a to od těch klasických (kradení vlajek z domácích základen, dobývání budovy, převod VIP, osvobození rukojmí, pyrotechnické zneškodnění cílů, likvidace velitele) až po precizně propracované scénářové hry, které sestavujeme přímo na zakázku dle přání zákazníka. Připraveni jsme vždy nabídnout i velkou zásobu vlastních nápadů, a to od simulace skutečných bitev a událostí dle reálné předlohy, až po apokalyptické scénáře jako je např. resident evil a lovec lidí. Bez problému si poradíme i s teambuildingovou aktivitou a jejím napasování na organizační strukturu firmy a vymyšlením takového scénáře, který by paintballovou hru navázal na problematiku tržního konkurenčního boje.

Mapa paintballového areálu

Paintballový areál prohlídka Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín Paintball areál zličín

Pokud jste si nezarezervovali celý areál pouze pro sebe, v průběhu své akce vždy vystřídáte všechny hřiště/lokality, které se v areálu nalézají.

Fotky z hřiště

Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha
Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha
Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha
Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha
Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha
Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha

Doprava - jak se dostat na naše paintballové hřiště

GPS: 50°4'2.052"N, 14°12'4.343"E (Poloha na mapy.cz)

Na paintballové hřiště MHD

Mapa jak k nám na paintball

Pokud nemáte k dispozici osobní automobil, můžete k dopravě na naše hřiště využít MHD a následně bezplatné dopravy, kterou svým klientům do areálu kasáren Hájek po předchozí domluvě zajišťujeme našim mikrobusem z okolních zastávek hromadné dopravy s přímým spojením k metru Zličín. Pomocí MHD se buď lze dopravit do města Hostivice nebo obce Chýně. Pro nalezení vhodného spoje využijte prosím www.idos.cz ("nástupní zastávka Zličín"), přičemž zastávky nejvhodnější pro svoz do našeho areálu jsou popořadě: „Hostivice, Břve, Sportovní hala“; „Hostivice, Ve Vilkách“; „Hostivice,Staré Litovice“ a zastávka „Chýně“. Další možností je využít vlakové spojení linky S65. Nástupní stanicí je Praha-Smíchov Na Knížecí ( stanice metra Anděl) a výstupem na zastávce Hostivice, U hřbitova. Samozřejmě není problém zajistit svoz i z jiných zastávek, které se nalézají v těchto obcích, pokud např. vhodný spoj v požadovaném čase ani na jedné z těchto zastávek nestaví.

Na paintballové hřiště autem přes Hostivice (z Řep od Ruzyně)

Připravili jsme pro Vás fotonavigaci, díky které již snad nebudete bloudit při cestě k nám
Stáhnout fotonavigaci

Z obchvatu Prahy, nebo z pražského sídliště Řepy se vydejte směrem do Hostivic. Projeďte celé Hostivice po hlavní silnici a před železničním přejezdem, který se nalézá na konci obce, odbočte doleva ve směru na Chýni (před odbočením budete mít po pravé straně supermarket Penny). Po odbočení doleva jeďte stále rovně a až minete budovou starého nádraží odbočte na další křižovatce doprava, směr Červený Újezd. Jedná se o druhou možnou odbočku doprava po odbočení z Hostivic. Po odbočení doprava nejprve přejedete železniční přejezd, následně po pravé straně minete sousední areál a v dalším areálu se již nalézá naše paintballové hřiště. Vjezd do našeho paintballového areálu je u posledních vrat ve směru od Prahy.

Na paintballové hřiště autem ze Zličína (a jižní spojky)

Připravili jsme pro Vás fotonavigaci, díky které již snad nebudete bloudit při cestě k nám
Stáhnout fotonavigaci

Přijedete-li do Chrášťan od pražského Zličína vydejte se za prvním semaforem v obci doprava směr Chýně. Přijedete-li do Chrášťan z jižního okruhu nebo z Rudné, vydejte se před prvním semaforem v obci doleva směrem Chýně a jeďte stále rovně až do obce Chýně. Na první křižovatce na začátku obce Chýně odbočte doprava směr Hostivice. Po levé straně budete míjet rybník. Na další křižovatce (na stopce) odbočte doleva a následně jeďte stále rovně směr Červený Újezd a nikde již neodbočujte. Nejprve minete křižovatku, poté přejedete železniční přejezd, následně po pravé straně minete sousední areál a v dalším areálu se již nalézá naše paintballové hřiště. Vjezd do našeho paintballového areálu je u posledních vrat ve směru od Prahy.

Otevírací doba a všeobecné podmínky areálu Kasáren Hájek

Běžná otevírací doba

PO 08:00 - 23:00
ÚT 08:00 - 23:00
ST 08:00 - 23:00
ČT 08:00 - 23:00
PA 08:00 - 24:00
SO 08:00 - 24:00
NE 08:00 - 24:00
Svátky 08:00 - 24:00

  • rezervace soukromých her přijímáme pro skupiny od 8 osob,
  • soukromé hry pro menší počet osob realizujeme pouze po vzájemné předchozí dohodě,
  • jednotlivci a malé skupinky se mohou zúčastnit pravidelných veřejných akcí a nebo si mohou rezervovat svou vlastní veřejnou hru,
  • hráči mladší 18 let se smějí her účastnit pouze pod dohledem osoby starší 18 let


Obsah stránky: Parametry hřiště| Mapa areálu| Fotky z hřiště| Jak se k nám dostat Otevírací doba
Objednávka paintballové hry
Brigáda
Sháníme paintballového organizátora her
Příjem rezervací a objednávek
výhradně na těchto kontaktech:

Tel.: +420 725 805 738
e-mail: paintball@hrabarev.cz

Fakturační adresa
o.s.Alternativa II - projekt PaintBall
Ulice: Terronská 56
Město: Praha 6
Psč: 160 00
IČ 270 26 345
DIČ CZ 270 26 345

Zobrazit na mapě
Adresa našeho paintballového hřiště a kanceláře
paintball areál Hájek (u pražského Zličína)
Ulice: Hájecká (bez č.p. areál se nachází za obcí v polích)
Město: Hostivice - Břve
PSČ : 253 01
GPS: 50°4'2.052"N, 14°12'4.343"E

Zobrazit na mapě
Webové stránky o paintballu www.hrabarev.cz
Webdesign, SEO optimalizace, grafika | webdesign-SEO.cz 2009/2010 | administrace webu ©2010

Veškerý obsah na doméně www.HraBarev.cz je majetkem OSA II, jeho šíření není povoleno

Partneři Paintball Praha: Paintball-Shop | Bazar, servis lyží | Mountainboards 609 | Paintball online | Army shop Westarmy | Penzion Chýně

Doporučujeme: Levné vestavěné skříně na míru | Exkluzivní rohová sedací souprava