Česká vlajka   English flag   Deutsch flag Russian flag Paintball Praha - Paintball hřiště Praha Zličín
 Školní akce pouze za 99,- Kč - podrobnosti zde Trip Advisor
Obsah stránky: Parametry hřiště| Mapa areálu| Fotky z hřiště| Jak se k nám dostat Otevírací doba

Paintballový areál - RZ Bratronice

Paintballový areál bývalé raketové základny Bratronice se nalézá v lokalitě Praha-západ v nádherné chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko cca 20 minut cesty autem od západního okraje hl. m. Prahy ve směru na Kladno. Raketová základna Bratronice je největší oficiální paintballový areál v Evropě, a to jak svou rozlohou, tak i počtem podzemních staveb. Oplocená rozloha areálu přesahuje 120 000 m2, součástí areálu je 7 podzemních bunkrů pro vojenskou techniku i pro personál, několik účelových vojenských budov, klamné objekty, odpalovací raketová stanoviště, kopcovitý terén, zpevněné i nezpevněné cesty a lesní porost. Areál RZ Bratronice je na rozdíl od paintballového areálu kasárny Hájek zaměřen zejména na velké veřejné akce a velké soukromé a firemní teambuildingové hry, Areál je veřejnosti otevřen od konce října 2011 a to zejména v rámci veřejných scénářových her.

Parametry - paintball areál RZ Bratronice

Paintballové hřiště Hájek

Lokalita: cca 20 minut od západního okraje hl.m. Prahy ve směru na Kladno u obce Bratronice (Poloha na mapy.cz),
Souřadnice GPS: 50°3'31.522"N, 14°0'39.485"E

Rozloha: přes 120 000 m2 oplocené plochy

Specifika herního prostoru: 1 x centrální podzemní bunkr pro techniku i personál, 5x bunkr pro vojenskou techniku, 2x podzemní bunkr pro pěchotu, 3x klamný objekt, sklad PHM, garáže, přízemní provozní budova v centrální části areálu, dvoupatrový ubytovací monoblok v zázemí areálu, vrátnice, psinec, sauna, požární nádrž, čistička odpadních vod, kopcovitý terén, les, zpevněné i nezpevněné komunikace.

Zázemí: v zázemí areálu prozatím v omezené podobě funguje půjčovna vybavení, toaleta a šatna.

Kapacita herního prostoru: kapacita areálu je při své rozloze 120 000 m2 téměř neomezená a při vhodně naplánovaných a zorganizovaných paintballových hrách areál jistě pojme bez větších problémů přes 500 současně hrajících hráčů. Tento počet lze však správně navrženými herními scénáři i mnohonásobně navýšit. Otázka tedy nezní kolik hráčů muže hrát v areálu současně, ale kolik jich jste schopni sehnat, neboť o zbytek se postaráme my.

Herní varianty areálu RZ Bratronice: v rámci areálu lze sehrát díky jeho rozloze a složení překážek téměř neomezené množství herních variant, a to od těch klasických (kradení vlajek z domácích základen, dobývání budovy, dobývání podzemního bunkru, převod VIP, osvobození rukojmí, pyrotechnické zneškodnění cílů, ochrana vojenského konvoje převážejícího munici, likvidace velitele) až po precizně propracované scénářové hry, které sestavujeme přímo na zakázku dle přání zákazníka. Připraveni jsme vždy nabídnout i velkou zásobu vlastních nápadů a to od simulace skutečných bitev a událostí dle reálné předlohy, až po apokalyptické scénáře jako je např. resident evil a lovec lidí. Bez problému si poradíme i s teambuildingovou aktivitou a jejím napasování na organizační strukturu firmy a vymyšlením takového scénáře, který by paintballovou hru navázal na problematiku tržního konkurenčního boje.

Doplňkové aktivity: ať už jste firemní klient, který řeší klasický problém, že ne všichni chtějí hrát paintball, nebo soukromá osoba, která si chce užít svůj den naplno, vždy jsme Vám schopni nabídnout jakékoliv doplňkové aktivity na, které si jen vzpomenete, neboť areál raketové základny Bratronice je svou rozlohou i terénem vhodný téměř pro všechny aktivity. Rádi Vám zajistíme klasické doplňkové aktivity jako např. slaňování budov, čtyřkolky, projížďku vojenskou technikou či offroadem, střelbu z reálných zbraní atp. Ale jsme připraveni zapojit do hry naprosto jedinečným způsobem i lidi, co nechtějí hrát paintball, aniž by museli po někom střílet ze zbraně, nebo být někomu terčem. Můžeme Vám téměř jistě garantovat to, že firemní teambuilding nebo neobvyklou soukromou akci s vysokými požadavky, kterou pro Vás dokážeme na našich hřištích a v našich areálech vymyslet a zorganizovat my, není v ČR nikdo jiný schopen, byť jen adekvátním způsobem napodobit.

Mapa paintballového areálu

Mapa Paintballového areálu Bratronice

Pokud jste si nezarezervovali celý areál pouze pro sebe, nemusíte se obávat nějakého omezení, neboť v průběhu své akce vystřídáte všechny hřiště/lokality, které se v areálu nalézají, a v každém si zahrajete jinou hru vhodnou právě pro danou lokalitu.

Fotky z hřiště

Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha
Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha
Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha Naše paintballové hřiště Praha

Doprava - jak se dostat na naše paintballové hřiště

GPS: 50°3'31.522"N, 14°0'39.485"E (Poloha na mapy.cz)

Narozdíl od paintballového areálu bývalých kasáren Hájek u pražského Zličína neposkytujeme běžně bez předchozí domluvy do areálu RZ Bratronice dopravu z okolních zastávek hromadné dopravy zdarma. Do areálu je proto možné se dostat zejména vlastním dopravním prostředkem a následně využít bezplatné parkoviště umístěného přímo v areálu RZ Bratronice, a nebo po domluvě Vám jsme samozřejmě připraveni zajistit placenou dopravu do areálu z jakékoliv části ČR i zahraničí. Do areálu je též možno dojít pěšky ze zastávky „Obecní úřad, Bratronice“. Způsob dopravy do areálu u velkých veřejných akcí a scénářových her je uveden vždy přímo v podrobném informačním dokumentu dané akce.

Otevírací doba a všeobecné podmínky areálu RZ Bratronice

Běžná otevírací doba

PO dle dohody
ÚT dle dohody
ST dle dohody
ČT dle dohody
PA dle dohody
SO 10:00 - 20:00
NE 10:00 - 20:00
Svátky 10:00 - 20:00

  • rezervace soukromých her v RZ Bratronice přijímáme pro skupiny od 40 osob, pro méně početné soukromé hry je specializován areál kasáren Hájek,
  • soukromé hry pro menší počet osob realizujeme pouze po vzájemné předchozí dohodě,
  • jednotlivci a malé skupinky se mohou zúčastnit pravidelných veřejných akcí a nebo si mohou rezervovat svou vlastní veřejnou hru,
  • hráči mladší 18 let se smějí her účastnit pouze pod dohledem osoby starší 18 let


Obsah stránky: Parametry hřiště| Mapa areálu| Fotky z hřiště| Jak se k nám dostat Otevírací doba
Objednávka paintballové hry
Brigáda
Sháníme paintballového organizátora her
Příjem rezervací a objednávek
výhradně na těchto kontaktech:

Tel.: +420 725 805 738
e-mail: paintball@hrabarev.cz

Fakturační adresa
o.s.Alternativa II - projekt PaintBall
Ulice: Terronská 56
Město: Praha 6
Psč: 160 00
IČ 270 26 345
DIČ CZ 270 26 345

Zobrazit na mapě
Adresa našeho paintballového hřiště a kanceláře
paintball areál Hájek (u pražského Zličína)
Ulice: Hájecká (bez č.p. areál se nachází za obcí v polích)
Město: Hostivice - Břve
PSČ : 253 01
GPS: 50°4'2.052"N, 14°12'4.343"E

Zobrazit na mapě
Webové stránky o paintballu www.hrabarev.cz
Webdesign, SEO optimalizace, grafika | webdesign-SEO.cz 2009/2010 | administrace webu ©2010

Veškerý obsah na doméně www.HraBarev.cz je majetkem OSA II, jeho šíření není povoleno

Partneři Paintball Praha: Paintball-Shop | Bazar, servis lyží | Mountainboards 609 | Paintball online | Army shop Westarmy | Penzion Chýně

Doporučujeme: Levné vestavěné skříně na míru | Nerezový komín