Česká vlajka   English flag   Deutsch flag Russian flag Paintball Praha - Paintball hřiště Praha Zličín
Školní akce pouze za 99,- Kč - podrobnosti zde Trip Advisor
Obsah stránky: Vyberte si paintballový areál| Paintballový areál Hájek| Paintballový areál Bratronice|

Naše hřiště - paintball

Naše hřiště

Pro Vaše maximální odreagování a spokojenost Vám nabízíme největší oficiální paintballové areály v Evropě, a to jak počtem vojenských objektů / budov, tak i rozlohou, přičemž od konce Ledna 2015 je nově k dispozici paintballová hala v centru Prahy pro milovníky speedballu (sportovního paintball), Military hřiště vznikly v reálném prostředí bývalých vojenských základen určených k obraně hl. m. Prahy. Rozloha těchto obou areálů přesahuje 150 000 m2 a součástí je 15 vojenských budov, 8 podzemních bunkrů, zákopy, les, reálné překážky, kopcovitý terén i noční osvětlení. Protože v Evropě nemáme v kvalitě našich hřišť konkurenci, budeme se těšit, že právě s námi se vydáte do světa paintballu, adrenalinu a nezapomenutelných zážitků.

Vyberte si vhodný paintballový areál

Ať jste malá či velká skupinka, jednotlivec, člověk bez vlastního dopravního prostředku, naprostý začátečník, nebo pokročilý hráč, u nás vždy naleznete to, co hledáte.

Paintballové hřiště Kasárna Hájek

32 000m2
11 objektů
Noční hry
Vytápěné zázemí

Souřadnice paintallového hřiště Kasárna Hájek

Kasárny Hájek jsou bývalý vojenský areál nalézající se nedaleko metra Zličín u obce Hostivice. Jedná se o naše prémiové military hřiště. Tento areál je vhodný jak pro menší, tak i střední a velké skupiny osob. Zahrát si zde mohou i jednotlivci, páry či trojce, a to na pravidelných veřejných hrách. Rozloha oplocené plochy areálu přesahuje 32 000 m2 a součástí areálu je zastřešené a vytápěné zázemí, šatny, bar, gril, toalety, půjčovna vybavení a jedinečný herní prostor s nočním osvětlením, 11 původními armádními budovami, zákopy, bunkry a reálnými překážkami.

Detail hřiště
Paintballové hřiště RZ Bratronice

120 000m2
7 podzem. bunkrů
Vojenská technika
Půjčovna vybavení

Souřadnice paintallového hřiště RZ Bratronice

Raketová základna Bratronice je součástí bývalé protiletadlové obrany hl.m. Prahy. Nalézá se cca 25 minut od západního okraje Prahy směr Kladno. Areál RZ Bratronice je v současné době specializován na velké soukromé hry a velké scénářové hry, do kterých bývá zapojena i vojenská technika. Raketová základna má rozlohu přesahující 120 000 m2. Součástí areálu je 7 podzemních bunkrů pro pěchotu i vojenskou techniku, několik vojenských budov, bývalá odpalovací stanoviště raket, kopcovitý a zalesněný terén jakož i půjčovna vybavení.

Detail hřiště
Paintballové hřiště Letná

Zastřešené hřiště
Reballová munice
Vytápěné zázemí
Noční hry

Souřadnice paintallového hřiště Letná

Paintballová hala Letná se nalézá přímo v centru Prahy v Letenských sadech 32 naproti Národnímu zemědělskému muzeu. Hala je součástí sportovně společenského centra NPC Výletná (www.vyletna.info). Najdete zde kompletní sociální zázemí (sprchy, šatny), fundraisingovou restauraci a čtyři antukové kurty. Paintballové hřiště v hale na Letné je zaměřeno na sportovní paintball (speedball). Hraje se zde proto na profesionálních nafukovacích překážkách značky Supairball. Letenské hřiště je vhodné pro malé, střední a teoreticky i pro velké skupiny, pro které je zde možno zorganizovat turnaj.

Detail hřiště
Objednávkový formulář
Objednávka paintballové hry
Zasílat novinky mailem

Přidej se k nám!
Staň se členem paintballového klubu
Brigáda
Sháníme paintballového organizátora her
Příjem rezervací a objednávek
výhradně na těchto kontaktech:

Tel.: +420 725 805 738
e-mail: paintball@hrabarev.cz

Fakturační adresa
o.s.Alternativa II - projekt PaintBall
Ulice: Terronská 56
Město: Praha 6
Psč: 160 00
IČ 270 26 345
DIČ CZ 270 26 345

Zobrazit na mapě
Adresa našeho paintballového hřiště a kanceláře
paintball areál Hájek (u pražského Zličína)
Ulice: Hájecká (bez č.p. areál se nachází za obcí v polích)
Město: Hostivice - Břve
PSČ : 253 01
GPS: 50°4'2.052"N, 14°12'4.343"E

Zobrazit na mapě
Webové stránky o paintballu www.hrabarev.cz
Webdesign, SEO optimalizace, grafika | webdesign-SEO.cz 2009/2010 | administrace webu ©2010

Veškerý obsah na doméně www.HraBarev.cz je majetkem OSA II, jeho šíření není povoleno

Partneři Paintball Praha: Paintball-Shop | Bazar, servis lyží | Mountainboards 609 | Paintball online | Army shop Westarmy | Penzion Chýně

Doporučujeme: Levné vestavěné skříně na míru | Nerezový komín | Kvalitní capáčky svorto.cz