Česká vlajka   English flag   Deutsch flag Russian flag Paintball Praha - Paintball hřiště Praha Zličín
 Školní akce pouze za 99,- Kč - podrobnosti zde Trip Advisor
Obsah stránky: Vyberte si paintballový areál| Paintballový areál Hájek| Paintballový areál Bratronice|

Naše hřiště - paintball

Naše hřiště

Pro Vaše maximální odreagování a spokojenost Vám nabízíme nejen nejlepší, ale i největší oficiální paintballové areály v Evropě, a to jak počtem vojenských objektů / budov, tak i jejich celkovou rozlohou, neboť rozloha našich areálů přesahuje 150 000 m2 a součástí je více jak 15 vojenských budov, 8 podzemních bunkrů, zákopy, les, reálné překážky, kopcovitý terén i noční osvětlení. A protože v Evropě nemáme v kvalitě našich hřišť v současné době konkurenci, budeme se těšit, že právě s námi se vydáte do světa paintballu, adrenalinu a nezapomenutelných zážitků.

Vyberte si vhodný paintballový areál

Ať jste malá či velká skupinka, jednotlivec, člověk bez vlastního dopravního prostředku, naprostý začátečník, nebo pokročilý hráč, u nás vždy naleznete to, co hledáte- viz. naše níže uvedená nabídka hřišť.

Paintballové hřiště Kasárna Hájek

32 000m2
11 objektů
Noční hry
Vytápěné zázemí

Souřadnice paintallového hřiště Kasárna Hájek

Kasárny Hájek jsou bývalý vojenský areál nalézající se nedaleko metra Zličín u obce Hostivice. Jedná se o naše prémiové military hřiště. Areál je vhodný jak pro menší, tak i střední a velké skupiny osob. Zahrát si zde mohou i jednotlivci, páry či malé skupinky, a to na pravidelných veřejných hrách. Rozloha oplocené plochy areálu přesahuje 32 000 m2 a součástí areálu je zastřešené a vytápěné zázemí, šatny, bar, gril, toalety, půjčovna vybavení a jedinečný herní prostor s nočním osvětlením, 11 původními armádními budovami, zákopy, bunkry a reálnými překážkami.

Detail hřiště
Paintballové hřiště RZ Bratronice

120 000m2
7 podzem. bunkrů
Vojenská technika
Půjčovna vybavení

Souřadnice paintallového hřiště RZ Bratronice

Raketová základna Bratronice je součástí bývalé protiletadlové obrany hl.m. Prahy. Nalézá se cca 25 minut od západního okraje Prahy směr Kladno. Areál RZ Bratronice je v současné době specializován na velké soukromé hry a velké scénářové hry, do kterých bývá zapojena i vojenská technika. Raketová základna má rozlohu přesahující 120 000 m2. Součástí areálu je 7 podzemních bunkrů pro pěchotu i vojenskou techniku, několik vojenských budov, bývalá odpalovací stanoviště raket, kopcovitý a zalesněný terén jakož i půjčovna vybavení.

Detail hřiště
Paintballové hřiště Letná

Zastřešené hřiště
Reballová munice
Vytápěné zázemí
Noční hry

Souřadnice paintallového hřiště Letná

Z technických důvodů je hřiště až do odvolání mimo provoz. Velice se omlouváme za vzniklé komplikace.

Paintballová hala Letná se nalézá přímo v centru Prahy v Letenských sadech 32 naproti Národnímu zemědělskému muzeu. Hala je součástí sportovně společenského centra NPC Výletná. Najdete zde kompletní sociální zázemí (sprchy, šatny), fundraisingovou restauraci a čtyři antukové kurty. Paintballové hřiště v hale na Letné je zaměřeno na sportovní paintball (speedball). Hraje se zde proto na profesionálních nafukovacích překážkách, přičemž hřiště je vhodné především pro malé a střední skupinky. Velké skupiny zde můžeme odbavit tak, že pro ně uspořádáme turnaj.

Detail hřiště
Paintballové hřiště Kasárna Klecany

82 000m2
21 objektů
Půjčovna vybavení

Souřadnice paintallového hřiště Kasárna Klecany

Kasárna Klecany , jsou bývalí kasárenský areál na Praze východ v obci Klecany. Cesta autem sem trvá cca 7 minut od okraje Prahy, vydáte-li se sem po dálnici D8. Areál je v současné době v přípravě a jeho velká část bude využita pro vybudování unikátního paintballového hřiště městského tipu s několikapodlažními budovami.

Detail hřiště
Objednávka paintballové hry
Brigáda
Sháníme paintballového organizátora her
Příjem rezervací a objednávek
výhradně na těchto kontaktech:

Tel.: +420 725 805 738
e-mail: paintball@hrabarev.cz

Fakturační adresa
o.s.Alternativa II - projekt PaintBall
Ulice: Terronská 56
Město: Praha 6
Psč: 160 00
IČ 270 26 345
DIČ CZ 270 26 345

Zobrazit na mapě
Adresa našeho paintballového hřiště a kanceláře
paintball areál Hájek (u pražského Zličína)
Ulice: Hájecká (bez č.p. areál se nachází za obcí v polích)
Město: Hostivice - Břve
PSČ : 253 01
GPS: 50°4'2.052"N, 14°12'4.343"E

Zobrazit na mapě
Webové stránky o paintballu www.hrabarev.cz
Webdesign, SEO optimalizace, grafika | webdesign-SEO.cz 2009/2010 | administrace webu ©2010

Veškerý obsah na doméně www.HraBarev.cz je majetkem OSA II, jeho šíření není povoleno

Partneři Paintball Praha: Paintball-Shop | Bazar, servis lyží | Mountainboards 609 | Paintball online | Army shop Westarmy | Penzion Chýně

Doporučujeme: Levné vestavěné skříně na míru | Nerezový komín