Česká vlajka   English flag   Deutsch flag Russian flag Paintball Praha - Paintball hřiště Praha Zličín
 Školní akce pouze za 99,- Kč - podrobnosti zde Trip Advisor
Obsah stránky: Vstup| Cena nadstandardu| Občerstvení| Ubytování| Hráči s vlastním vybavením| Objednávka

Ceník

Ceník - paintball Praha

Ceny našich služeb jsou konečné. Na požádání rádi vypracujeme individuální cenovou nabídku dle Vašich představ, přání, potřeb a rozpočtu. Jste-li dobrovolníkem našeho spolku, nebo pokud ve prospěch našeho spolku hradíte členské příspěvky dle § 235 NOZ, bude vám poskytnuta tomu odpovídající sleva.

Vstup na hřiště + munice

S výběrem vhodného vstupního tarifu Vám rádi pomohou naši pracovníci. Z nabízených tarifů si můžete vybrat až po skončení Vaší hry ten, který pro Vás bude cenově výhodnější. Tarif je proto vhodné vybírat až před placením.

Paintballový set za výhodnou cenu

(POZOR: Tarif s neomezenou municí se hradí za každou zarezervovanou hodinu hřiště + za každou započatou hodinu hraní nad rámec učiněné rezervace. Tarif B nelze kombinovat s žádným voucherem ani poskytovanou slevou, kromě slevy na školní akce, nebude-li dohodnuto jinak.)

Paintballový set za výhodnou cenu

Vstupní tarif na veřejnou hru dle vlastního výběru

Cena vstupu/tarifu:________od 149,- Kč / veřejná akce / osoba

Cena munice:____________v závislosti na lokalitě / hře / turnaji / scénáři

Podrobnosti v sekci veřejné hry

Cena nadstandardního paintballového vybavení

Název Ilustrační foto Cena(příplatek) Info
Paintballové rukavice paintballové rukavice 60,-Kč Paintballové rukavice lze do značné míry nahradit obyčejnými plátěnými, koženými či pracovními rukavicemi.
Speciální maskáčová kombinéza na paintball paintballové maskáče 90,-Kč Tato maskáčová kombinéza je ušita z pevné látky, která velmi dobře tlumí zásahy. Límec umožňuje dostatečnou ochranu krku, pod kombinézou lze nosit normální/sportovní oblečení. Tuto kombinézu lze nahradit jakýmkoliv sportovním oblečením, neboť paintballové zásahy lze bez problému vyprat.
Lepší hlaveň - Linear 14"/T98 Paintballová delší hlaveň 90,-Kč Tato delší hlaveň zpřesňuje střelbu (snižuje rozptyl), díky čemuž šetří počet vystřílených kuliček a zvyšuje hráčovu efektivitu.
Ochranná vesta ochranná paintballová vesta 50,- Kč Tato specielní vesta na paintball zcela tlumí zásahy. Vestu lze dostatečně nahradit za pomoci více vrstev oblečení.
Výbuška CKM CKM paintballová rozbuška 30,-Kč Odlehčená imitace zásahové výbušky pro paintball, airsoft a military použití. Použití možné pouze ve venkovních areálech.
Dýmovnice papírová dýmovnice papírová 200,-Kč Doba hoření cca 2 minuty. Použití možné pouze ve venkovních areálech

Občerstvení

V našich paintballových areálech je k dispozici drobné občerstvení (limo / pivo, brambůrky, sušenky atp.) a to bez objednávky předem. Složitější catering od grilovaného selátka až po švédské stoly rádi zajistíme na objednávku. Základní nabídku občerstvení na objednávku si můžete prohlédnout zde: podrobná nabídka občerstvení v PDF. Na základě vašich individuálních přání Vám však samozřejmě rádi připravíme i jakékoliv jiné pohoštění dle Vašich individuálních požadavků.

Ubytování

Kempování na parkovišti PB areálu (ve vlastním autě či stanu)* _______30,- Kč / osoba / noc

Ubytování v hotelu a doprava z hotelu na hřiště i zpět pro jednu osobu ** _____1650,- Kč / noc

Ubytování v hotelu a doprava z hotelu na hřiště i zpět pro dvě osoby ** _______1800,- Kč / noc

* Kempující mají po zavírací době areálu přístup z parkoviště pouze k umyvadlu se studenou vodou a toaletě. Rozložit stany na parkovišti je možné od 20:00 a opustit prostory parkoviště je nutné do 08:00, nebude-li dohodnuto jinak. Služba je dostupná v kasárnách Hájek po předchozí rezervaci, v ostatních areálech je služba dostupná pouze po vzájemné domluvě.

**Ubytování v uvedené ceně zajišťujeme v tříhvězdičkových a vícehvězdičkových hotelech, nalézajících se nedaleko našich hřišť / areálů a to vždy vč. dopravy z hotelu na hřiště i zpět. Obvyklí check in 14:00 a check out 10:00. U skupin nad 4 osoby lze dohodnout individuální cenu.

Hráči s vlastním vybavením

Hráči s vlastním vybavením (zbraň + maska) mohou na našich hřištích hrát za cenu vstupného (vstupního tarifu). Na rozdíl od hráčů bez vybavení si však mohou na hřiště přinést i vlastní certifikovanou munici (není povoleno používat prachové kuličky). Pokud o to hráči s vlastním vybavením mají zájem, mohou si od nás předem objednat munici (v balení min. po 500 ks) a my jim ji po dohodě dopravíme přímo na hřiště za stejnou cenu, za kterou ji lze pořídit v kamenném obchodě. Pozor!!! Hráči s vlastním vybavením nemají v ceně vstupného zahrnuto doplňování pohonného média.

Objednávka

Závazné i nezávazné rezervace přijmeme na níže uvedených kontaktech

Tel.: +420 725 805 738
E-mail.: paintball@hrabarev.cz

Formulář: objednávkový formulář

(V případě nedostupnosti rezervačního oddělení neváhejte kontaktovat přímo jakéhokoliv člena vedení projektu HraBarev.cz)


Obsah stránky: Vstup| Cena nadstandardu| Občerstvení| Ubytování| Hráči s vlastním vybavením| Objednávka
Objednávka paintballové hry
Brigáda
Sháníme paintballového organizátora her
Příjem rezervací a objednávek
výhradně na těchto kontaktech:

Tel.: +420 725 805 738
e-mail: paintball@hrabarev.cz

Fakturační adresa
o.s.Alternativa II - projekt PaintBall
Ulice: Terronská 56
Město: Praha 6
Psč: 160 00
IČ 270 26 345
DIČ CZ 270 26 345

Zobrazit na mapě
Adresa našeho paintballového hřiště a kanceláře
paintball areál Hájek (u pražského Zličína)
Ulice: Hájecká (bez č.p. areál se nachází za obcí v polích)
Město: Hostivice - Břve
PSČ : 253 01
GPS: 50°4'2.052"N, 14°12'4.343"E

Zobrazit na mapě
Webové stránky o paintballu www.hrabarev.cz
Webdesign, SEO optimalizace, grafika | webdesign-SEO.cz 2009/2010 | administrace webu ©2010

Veškerý obsah na doméně www.HraBarev.cz je majetkem OSA II, jeho šíření není povoleno

Partneři Paintball Praha: Paintball-Shop | Bazar, servis lyží | Mountainboards 609 | Paintball online | Army shop Westarmy | Penzion Chýně

Doporučujeme: Levné vestavěné skříně na míru | Auditoři s kvalifikací | Exkluzivní rohová sedací souprava